O firmie

Mój Dom Gorzów Sp. z o.o. jest spółką, która została zawiązana przez dwa niezależne podmioty w celu realizacji inwestycji Osiedle Słowiańskie w Gorzowie. Jej uczestnikami są dr Rolf-Michael Kühne – niemiecki przedsiębiorca z bogatym wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych na rynku niemieckim oraz Mariusz Wojtasik, gorzowski inwestor, inżynier i właściciel prężnej firmy budowlanej Eurotechnika. Spółka Mój Dom z niemiecką precyzją i doskonałą jakością cechującą Eurotechnikę zrealizuje budowę dużego osiedla, którego pierwszym etapem jest budowa trzech bloków mieszkalnych wraz z parkingiem naziemnym oraz zagospodarowaniem terenu w postaci zielonego patio, placu zabawa i strefy relaksu.

Jako współwłaściciel oraz Generalny Wykonawca firma Eurotechnika Mariusz Wojtasik Sp. z o.o. posiada ogromne, wieloletnie doświadczenie budowlane. Właściciel firmy jako inżynier z wieloletnim doświadczeniem praktycznym wielokrotnie udowadniał w swoich inwestycjach ogromną wiedzę inżynieryjną, innowacyjność i solidną jakość wykonania. Jego projekty zawsze zaskakują nowoczesnością i świeżością, wnoszą nową jakość i styl architektoniczny nieobecne dotąd na lokalnym rynku. Zostało to docenione przez klientów oraz branżową Lubuską Izbę Budownictwa w postaci licznych nagród za zrealizowane inwestycje. Także świadectwo zadowolonych i stałych klientów, opinie o wyjątkowości projektów, o nowym standardzie na gorzowskim rynku są najlepszym dowodem na uznanie jakim cieszą się jego pomysły i jakość wykonania.

Doświadczenie

Firma może się poszczycić czynnym udziałem m.in. w takich inwestycjach jak Galeria Askana, stadion żużlowy im. E. Jancarza, centrum logistyczne DHL w Deszcznie, biurowiec Spartherm, Galeria Nova Park, TPV, Bulwar Nadwarciański w Gorzowie, Kaufland, CL Kozaryn, obiekt rekreacyjny Maszoński Logistic Sulęcin, Hajduk Kominki w Gorzowie, salon meblowy Agata Meble w Gorzowie i wiele innych.

 

Na rynku inwestycji mieszkaniowych nasze ostatnie projekty to nagrodzona inwestycja Zielone Tarasy przy ulicy Dowgielewiczowej w Gorzowie oraz będący jeszcze w trakcie realizacji wyjątkowy projekt Park WyszyńskiEGO u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Mickiewicza. Oba projekty inne, oba innowacyjne i z wyjątkowymi rozwiązaniami. W Zielonych Tarasach nabywcy mogą cieszyć się z obszernych tarasów przylegających do mieszkań zarówno na poziomie parteru jak i na dachu budynku, przeszklonych oranżerii w mieszkaniach, a także innowacyjnym rozwiązaniem polegającym na możliwości dojazdu z podziemnego parkingu windą wprost do własnego mieszkania. Doceniono również ciekawy i niepowtarzalny wygląd budynku – budynek otrzymał Wyróżnienie w konkursie Lubuskiej Izby Budownictwa edycja 2020 w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe. Z kolei Park WyszyńskiEGO wśród wielu swoich wyjątkowości zaskakuje m.in. niebanalnym, zachwycającym wyglądem, licznymi przeszkleniami, ogrodami zimowymi, zróżnicowaną formą mieszkań czy rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Zawiera m.in. takie pomysły jak dom w bloku – obszerne mieszkania z przestrzenią do indywidualnej aranżacji, o wysokości aż 390 cm, z tarasami i prywatnymi garażami, do których wchodzi się bezpośrednio z mieszkania. Na górnych kondygnacjach znajdują się mieszkania dwupoziomowe z podniebnymi tarasami, apartamenty o otwartych przez dwie kondygnacje salonach i wspaniałych widokach na okolicę.

Masz pytania dotyczące nieruchomości?
Skontaktuj się z nami.